Par Mums

Uzņēmums SIA "DBEK siltums" ir dibināts 2020. gadā, ar mērķi nodrošināt plašu, augstas kvalitātes apkures produktu un pakalpojumu pieejamību Latvijā.

Kompānijas darbības pamatā ir spēcīga nozares specifikas izpratne, gan kvalitātes, gan klientu apkalpošanas jautājumos.

Pateicoties plašai sadarbībai ar vietējiem un starptautieskiem ražotājiem, SIA DBEK Siltums spēj garantēt augstas kvalitātes produkciju, kā arī stabilas un regulāras piegādes.

Uzņēmumam ir pastāvīgi augošs sortiments, ko nodrošina profesionāla komanda, īpašu uzmanību pievēršot produkcijas tehniskajiem parametriem, kā arī ražošanas procesā izmantoto izejvielu kvalitātei, vienlaikus nodrošinot klientiem finansiāli izdevīgāko risinājumu.

Komanda

SIA DBEK Siltums  komandā ietilpst nozares eksperti, ar lielu pieredzi apkures produktu tirdzniecībā, tādēļ garantējam operatīvu un profesionālu servisu atbilstoši klientu prasībām. 

Mūsu komanda  vienmēr nodrošinās atsaucīgu  komunikāciju par jebkuru klientu interesējošu jautājumu.


Vērtības

Kvalitātes kontrole visā produkta ekspluātācijas cikla laikā ir viens DBEK Siltums pamatprincipiem. 

Mēs rūpīgi izvēlamies piegādātājus un sadarbojamies tikai ar tiem, kas ievēro stingrus kvalitātes standartus un ilgtspējīgu ražošanas praksi, kā arī ir ieguvuši starptautiski atzītus nozares standartu kvalitātes sertifikātus (EN PLUS A1, DIN PLUS, PEFC, FSC). 

Mērķis

Mūsu mērķis ir paaugstināt atjaunojamās enerģijas avotu izmantošanas apjomu, vienlaikus nodrošinot klientu vajadzībām pielāgotus un efektīvus siltumenerģijas risinājumus.

Mēs apzinamies tīras un atjaunojamas enerģijas izmantošanas nozīmi zaļākas un videi draudzīgākas nākotnes veidošanā,  tādēļ mūsu misija ir  veicināt ilgtspējīgus apkures risinājumus gan dzīvojamajām mājām, gan uzņēmumiem, gan valsts un pašvaldību iestādēm.

Mūsu produkcija

Kokskaidu briketes un granulas ir pazīstamas ar savu efektivitāti un augsto enerģētisko kaloritāti, nodrošinot uzticamu un rentablu siltuma avotu. Tās ir viegli uzglabājamas un ērti lietojamas, tāpēc tās ir ērta izvēle gan mājsaimniecībām, gan uzņēmumiem. Turklāt šie kurināmā veidi ir videi draudzīga, efektīva un ilgtspējīga alternatīva tradicionālajam kurināmajam.

Mūsu produktiem tiek veiktas regulāras  pārbaudes, lai nodrošinātu, ka tie atbilst mūsu augstajiem energoefektivitātes, tīrības, kā arī vispārējās veiktspējas standartiem.
Kvalitāte

Kvalitāte Kvalitātes kontrole visā produkta ekspluātācijas cikla laikā ir viens DBEK Siltums pamatprincipiem. Mēs rūpīgi izvēlamies piegādātājus un sadarbojamies tikai ar tiem, kas ievēro stingrus kvalitātes standartus un ilgtspējīgu ražošanas praksi, kā arī ir ieguvuši starptautiski atzītus nozares standartu kvalitātes sertifikātus (EN PLUS A1, DIN PLUS, PEFC, FSC).

Ilgtspējība

Mūsu klientiem mēs piedāvājam efektīvus un videi draudzīgus apkures risinājumus. Mūsu produkti ir CO2 neitrāli. Oglekļa dioksīds, kas izdalās sadedzinot apkures briketes vai granulas ir līdzvērtīgs oglekļa dioksīda daudzumam, ko absorbē koki to augšanas laikā, tādējādi radot līdzsvarotu oglekļa ciklu.

Mēs apzinamies tīras un atjaunojamas enerģijas izmantošanas nozīmi zaļākas un videi draudzīgākas nākotnes veidošanā,  tādēļ mūsu misija ir  veicināt ilgtspējīgus apkures risinājumus gan dzīvojamajām mājām, gan uzņēmumiem, gan valsts un pašvaldību iestādēm.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.