sadarbība ar valsts un pašvaldību iestādēm

SIA DBEK Siltums ir sadarbības pieredze ar vairākām valsts un pašvaldību iestādēm, attiecībā uz maznodrošināto un trūcīgo mājsaimniecību, kā arī pašvaldību teritorijā esošo katlu māju apgādāšanu ar cieto kurināmo. Pateicoties plašai sadarbībai ar vietējiem ražotājiem, SIA DBEK Siltums spēj nodrošināt augstākās kvalitātes kurināmo gan attiecībā uz noteiktām sociālo kategoriju grupām, gan siltumapgādes organizēšanas nolūkiem pašvaldības administratīvajā teritorijā. 

Mēs vienmēr esam atvērti jaunu sadarbības iespēju izpētei ar valsts un pašvaldību iestādēm, neatkarīgi no tā, vai tas ir atbalsts sociālajām programmām, kurināmā nodrošināšana pašvaldības vajadzībām, vai sadarbība vides iniciatīvās, ar prieku apspriedīsim visas sadarbības iespējas.  

Aicinām Jūs sazināties ar mums, zvanot pa tālruni + 371 25648270


ilgtermiņa sadarbība

Izprotot dažādu nozaru daudzveidīgās siltumenerģijas vajadzības, mēs piedāvājam pielāgotus risinājumus, kas atbilst mūsu partneru specifiskajām prasībām. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par uzticamu apkures produktu nodrošināšanu rūpnīcām, noliktavām vai citām komerciālām iestādēm, SIA DBEK Siltums spēs konsekventi un efektīvi izpildīt liela apjoma pasūtījumus.

Mūsu komanda apzinās stabilas un uzticamas energoapgādes nozīmi, tādēļ mēs piešķiram prioritāti ilgtermiņa sadarbībai ar komercsabiedrībām, kā arī citām juridiskām personām, piedāvājot konkurētspējīgas cenas, garantētu kvalitāti un vienmērīgu piegādes grafiku. Mūsu briketes un granulas, kas ir izgatavotas no 100% augstvērtīgām un ekoloģiskām koksnes skaidām nodrošina izcilu apkures efektivitāti jebkurā atbilstošā apkures sistēmā. Mēs atbalstām ilgtspējīgu partnerattiecību veidošanu un atbildīgi apņemamies apkalpot dažādu nozaru siltumenerģijas vajadzības.  Mēs vienmēr esam atvērti jaunu partnerattiecību nostiprināšanai.

Aicinām Jūs sazināties ar mums, zvanot pa tālruni + 371 25648270