Piegādes informācija

SIA DBEK Siltums komanda nodrošinās ātru un ērtu "door-to-door" servisu ar preču piegādi līdz jūsu norādītajai adresei. Piegādes Latvijas teritorijā tiek veiktas ar "b" un "c" kategoriju sauszemes autotransportu, atkarībā no pasūtītījuma apjoma. Strādājam gan ar atsevišķām vienībām, gan pilna apjoma kravām. Pēc pasūtījuma veikšanas ar Jums sazināsies klientu apkalpošanas speciālists, lai precizētu piegādes detaļas un nosacījumus. Šī individuālā pieeja ļauj mums pielāgot mūsu piegādes pakalpojumus Jūsu vajadzībām, nodrošinot, ka Jūsu pasūtījums tiek piegādāts tieši tad un tur, kur Jums tas nepieciešams.

  • Apkures produktu piegādes Latvijas teritorijā veicam katru darba dienu. Pēc atsevišķas vienošanās piegādes veicam arī brīvdienās un svētku dienās.
  • Vidējais piegādes laiks Latvijas teritorijā 1 līdz 5 darba dienas, kopš pasūtījuma veikšanas.
  • Minimālais piegādes apjoms - 1 palete
  • Pasūtījumiem zem 24 paletēm piegādi nodrošinām Jūrmalā, Mārupes, Olaines, Jelgavas, Dobeles, Tukuma, Saldus, Kuldīgas un Talsu novadā.
  • Pasūtījumiem virs 24 paletēm piegādi nodrošinām visā Latvijas teritorijā.
  • Iespējama sauszemes, jūras un dzelzceļa piegāde visā Eiropas Ekonomiskās Zonas teritorijā.
  • Ja veicot preču piegādi var rasties jebkāda veida sarežģījumi ar preces novietošanu, ceļa seguma kvalitāti, izkraušanas adresi vai citām neērtībām, kas varētu apgrūtināt piekļūšanu adresei vai preces izkraušanu, lūgums sniegt informāciju veicot pasūtījumu vai zvanot uz tālruni +371 26884674. Atradīsim tieši Jums piemērotu piegādes risinājumu!

PIEGĀDES IZMAKSAS

Piegādi veicam no mūsu noliktavām Līvbērzē un Matkulē. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no piegādes adreses attāluma no mūsu noliktavas.

PIEGĀDES LAIKS

DBEK Siltums komanda apzinās, cik svarīgas ir savlaicīgas apkures produktu piegādes, tādēļ garantējam optimālu piegādes procesu, koncentrējoties uz ātrumu, uzticamību un klientu apmierinātību.

Mēs piedāvājam elastīgas piegādes iespējas, pielāgotas Jūsu grafikam, lai Jūs varētu saņemt pasūtījumu sev ērtā laikā. Atkarībā no jūsu vajadzībām mēs varam piegādāt jūsu pasūtījumu dienas pirmajā vai otrajā pusē, kā arī, iepriekš vienoties par konkrētiem piegādes laikiem.

Steidzamiem pasūtījumiem, pēc atsevišķas vienošanās piedāvājam arī piegādes iespējas nākamajā dienā pēc pasūtījuma veikšanas.

IZKRAUŠANA

Piegādes tiek veiktas ar manevrīgu un kompaktu auto kas ļauj mums piekļūt vietās, kur citi piegādātāji bieži vien nespēj. Izkraušana notiek ar automatizētu, nolaižamu liftu un palešu pacēlāju, kas ļauj ātri un viegli novietot preci klienta norādītajā vietā. Ja piegādes adresē ir attiecīgs ceļa segums, piegādāto preci ir iespējams novietot šķūnī, noliktavā vai garāžā!

Pēc atsevišķas vienošanās ir iespējams piegādāto preci ar rokām sanest klienta norādītajā uzglabāšanas telpā (istabā, pagrabā, šķūnī u.c.) Lūgums par nepieciešamību preci ienest ar rokām paziņot pasūtījuma veikšanas laikā.

IEPAKOJUMS


DBEK Siltums produkcijā ietilpstošo kokskaidu brikešu un granulu iepakojumi ir novietoti uz koka paletēm un nostiprināti ar ūdensnecaurlaidīgu un izturīgu palešu plēvi, lai pasargātu produktu no nelabvēlīgiem laikapstākļiem un cita veida apdraudējumiem transportēšanas un uzglabāšanas laikā. Brikešu paletes papildus ir nostiprinātas ar savilcējstiprinājumiem, lai tās varētu ērti un kompakti pārvietot un uzglabāt.

Atkarībā no konkrētā apkures produkta veida paletes izmērs uz kura tiek novietota produkcija var atšķirites.

IZMĒRI

Garums (cm)Platums (cm)Paletes veids
80115Vienreizlietojama palete
80120Vienreizlietojama palete
90110Vienreizlietojama palete
90115Vienreizlietojama palete
80120Sertificēta EURO palete (EPAL)